Par mums

SIA “MONO KRAVU LIFTS” uzsākusi savu darbību 1999. gadā un tagad ir viena no lielākajām un dinamiskākajām kompānijām kravu pārvietošanas tehnikas tirgū.

Kompānija “MONO KRAVU LIFTS” ir “MITSUBISHI CATERPILLAR FORKLIFT EUROPE B.V.” Eiropas, Amerikas un Japānas rūpnīcu ražotās iekraušanas un noliktavu tehnikas oficiālais dīleris. Kompānijas izplatītāju tīkls aptver Latvijas, Lietuvas, Ukrainas un Moldovas teritorijas.

Piedāvājuma klāstā ir plaša MITSUBISHI ražotāja iekraušanas un noliktavu tehnika - autoiekrāvēji, elektroiekrāvēji ar celtspēju no tonnas līdz 16 tonnām; plašs noliktavas tehnikas klāsts; ka arī papildaprīkojumi dažādu kravu pacelšanai un apstrādei. Bez tam, pēc klienta velmēm piedāvajam arī kvalitatīvu lietotu tehniku no mūsu dīleru tīkla visā Eiropā.

Proti, šī tehnika var tikt papildināta ar dažāda veida papildaprīkojumiem un uzkabes mehānismiem - sanbīdes mehānismu, dakšu pozicionieri, rotatoru, satvērēju u.c., kas ir saistītas ar iekraušanas un noliktavas darbiem. Kā jaunai, tā arī lietotai tehnikai pēc klienta vēlmēm piedāvajam dažāda līmeņa kabīnes.

Piegādājamās tehnikas augstā drošības pakāpe un tehniskā pilnība apvienojumā ar “MONO KRAVU LIFTS” darbinieku augsto profesionālismu un ilgos gados uzkrāto pieredzi nodrošina jebkuru uzdevumu efektīvu un profesionālu risinājumu kravu pārvietošanas nozarē.

“MONO KRAVU LIFTS” – JŪSU UZTICAMAIS PARTNERIS!